• Nasıl rezervasyon yapabilirim?

  Online Rezervasyon: Konaklamak istediğiniz tatil evi ilanının içerisinde yer alan “Sezonlar ve Rezervasyon” panelini kullanarak rezervasyon talebi girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kısımda yer alan '' Şimdi Kirala'' butonu yardımıyla adımları takip ederek gerekli rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz tatil evini belirledikten sonra 0252 616 74 46 nolu telefondan şirketimize ulaşarak ilgili evin kodunu yetkili personelimize ileterek yazlık hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri alabilir, yazlığın müsaitlik durumunu teyit ettirebilirsiniz. Ardından iletişim bilgileriniz yetkilimiz tarafından alınır ve ilgili rezervasyonunuzla ilgili tüm detayları içeren “Ön Rezervasyon Belgesi” gönderilir. Belge içerisinde yer alan şirket hesabımıza belirtilen ödemeyi belirlenen süre içerisinde ödemeniz halinde rezervasyonunuz onaylanır ve “Rezervasyon Onay Belgesi” tarafınıza iletilir.

 • Toplam fiyat içerisine neler dahildir ?

  Kiralamış olduğunuz Villa/Apart'a ödenen toplam miktarın içerisinde Elektrik, su, temizlik, internet, lpg gaz gideri, havuz ve bahçe bakım giderileri yer almaktadır.

 • Villa veya Apart'ın yerini nasıl bulacağız ve bizi kim karşılayacak?

  Müşteri temsilcimiz misafirlerimiz villaya veya Apart'a gelmeden 1 gün önce iletişime geçiyor ve kiralanan villa veya Apart'ın konumu gönderiliyor. Sizi villada veya Apart'ta sahibi veya temsilcisi karşılayıp anahtar teslimi sağlayacaktır.

 • Villa/Apart'a giriş çıkış saatleri ne zaman?

  Giriş saati : 15:00

   

  Çıkış saati : 10:00

 • Havuz bakımı nasıl yapılır?

  Profesyonel havuz bakım ekibimiz sabah erken saatte gelip havuzun gerekli ölçümlerini yapıp atılması gereken bir ilaç varsa atıp havuzu temizler ve sizin için kullanıma hazır hale getirir.

 • Villa veya Apartların Havuz kullanma saatleri kaçtır ?

  Villa ve Apartlarımızda havuzların kullanılma saatleri 09:00-21:00 saatleri arasıdır. Saat sınırı havuzların bakımı için düzenli olarak atılan kimyasal ilaçların size zarar vermemesi için alınan önlemdir.

 • Villa veya Apartlar'da BBQ (mangal) yapabileceğimiz yer var mı ?

  Villalarımızın bahçelerinde BBQ (mangal) yapabileceğiniz yerlerimiz mevcuttur. Fakat apartlarımızın bahçeleri ortak kullanım alanı olmaları, ayrıca diğer apartlarda kalan misafirlerimizinde rahatsız olmamaları için apart bahçelerimizde BBQ (mangal) yerlerimiz mevcut degildir. Apartlarımızda kalan misafirlerimiz için müsteri temsilcimizin size gösterecek oldukları uygun yerlerde BBQ (mangal) yapabilirsiniz.

 • Tatilimiz süresince olası bir sorun çıkması durumunda kiminle irtibata geçebiliriz ?

  Herhangi bir sorun durumunda müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 • Tatile gelmeden önce yanımızda getirmemiz gereken herhangi bir araç gereç var mı ?

  Villa ve apartlarımızda bütün mutfak gereçleri bulunmaktadır. Ayrıca saç kurutma makinasi ve ütü bulunmaktadır. Villa ve apartlarımız herkes için bir set banyo ve yüz havlularınız ile, ayrıca yataklarınız hazırlanmış şekilde size teslim edilmektedir. Sadece kendi özel eşyalarınızı, plaj havlularınızı, yiyecek- içecek alışverişinizi getirmeniz yeterli olacaktır.

 • Villa'da bizden başka kimse olacak mı?

  Villa'da sizden başka kimse olmayacak. Villalarımız özel havuzlu ve bahçelidir. Kiralama süresi boyunca sadece size aittir.

 • Kiralamış olduğumuz Villa veya Apartın temizliği nasıl yapılıyor?

  Kiralamış olduğunuz villa veya apart size temiz bir şekilde teslim ediliyor. Sonrasında çıkış temizliği yapılıyor. 14 gecelik ve daha fazla kiralama yapılırsa haftalık olarak ara temizlik hizmeti veriliyor. Bunlar fiyata dahil hizmetlerdir.

 • Havuzu Korunaklı Villa Nedir?

  Havuzu korunaklı villa havuzun dışarıdan kimsenin göremeyeceği şekilde etrafının kapatılması demektir. Yani villanın etrafı taş duvarla örülmüş yada kalın branda veya çitle kapatılmıştır. Bu sayede villanın havuzunda veya bahçesinde sizi kimse rahatsız edemeyecektir.

 • Ödemeyi nasıl yapıyoruz ?

  Ödemeyi kredi kartı veya havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

 • Villada neler bulunuyor?

  Villada temel mutfak gereçleri olarak bulunanlar;

  Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, kettle, kişi sayısına yetecek kadar çatal, bıçak, tabak, bardak vs. bulunmaktadır.

  Salonda: Lcd Tv, koltuk takımı, yemek masası vs. bulunmaktadır.

  Odalarda : Kişi sayısına yetecek kadar yatak, çarşaf, yastık, banyo havlusu ve yüz havlusu bulunmaktadır.

  Dışarda : Size özel havuz, bahçe ve mangal alanı bulunmaktadır.