WhatsApp
  • +90 (252) 616 7978
  • Muğla, /

+90 (252) 616 7978

Sık Sorulan Sorular

Online Rezervasyon: Konaklamak istediğiniz tatil evi ilanının içerisinde yer alan “Sezonlar ve Rezervasyon” panelini kullanarak rezervasyon talebi girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kısımda yer alan '' Şimdi Kirala'' butonu yardımıyla adımları takip ederek gerekli rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz tatil evini belirledikten sonra 0252 616 74 46 nolu telefondan şirketimize ulaşarak ilgili evin kodunu yetkili personelimize ileterek yazlık hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri alabilir, yazlığın müsaitlik durumunu teyit ettirebilirsiniz. Ardından iletişim bilgileriniz yetkilimiz tarafından alınır ve ilgili rezervasyonunuzla ilgili tüm detayları içeren “Ön Rezervasyon Belgesi” gönderilir. Belge içerisinde yer alan şirket hesabımıza belirtilen ödemeyi belirlenen süre içerisinde ödemeniz halinde rezervasyonunuz onaylanır ve “Rezervasyon Onay Belgesi” tarafınıza iletilir.

Kiralamış olduğunuz Villa/Apart'a ödenen toplam miktarın içerisinde Elektrik, su, temizlik, internet, lpg gaz gideri, havuz ve bahçe bakım giderileri yer almaktadır.

Müşteri temsicimiz misafirlerimiz Villa/Apart'a gelmeden 1 gün önce iletişime geçiyor ve ofisimizin konumunu gönderiyor.Misafirlerimiz ofisimize geldikten sonra müşteri temsilcimizle birlikte Villa/Apart'a birlikte gidiyorlar.Müşteri temsilcimiz misafirlerimize Villa/Apart'ı gösterdikten sonra gerekli giriş evraklarını hazırlar, misafirlerimiz evrakları eksiksiz tamamladıktan sonra müşteri temsilcisi Villa/Apart'ın anahtarını misafirlerimize teslim eder.

Giriş saati : 15:00
Çıkış saati : 10:00

Profesyonel havuz bakım ekibimiz sabah erken saatte gelip havuzun gerekli ölçümlerini yapıp atılması gereken bir ilaç varsa atıp havuzu temizler ve sizin için kullanıma hazır hale getirir.

Villa ve Apartlarımızda havuzların kullanılma saatleri 09:00-21:00 saatleri arasıdır. Saat sınırı havuzların bakımı için düzenli olarak atılan kimyasal ilaçların size zarar vermemesi için alınan önlemdir.

Villalarımızın bahçelerinde BBQ (mangal) yapabileceğiniz yerlerimiz mevcuttur. Fakat apartlarımızın bahçeleri ortak kullanım alanı olmaları, ayrıca diğer apartlarda kalan misafirlerimizinde rahatsız olmamaları için apart bahçelerimizde BBQ (mangal) yerlerimiz mevcut degildir. Apartlarımızda kalan misafirlerimiz için müsteri temsilcimizin size gösterecek oldukları uygun yerlerde BBQ (mangal) yapabilirsiniz.

Herhangi bir sorun durumunda müşteri temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Villa ve apartlarımızda bütün mutfak gereçleri bulunmaktadır. Ayrıca saç kurutma makinasi ve ütü bulunmaktadır. Villa ve apartlarımız herkes için bir set banyo ve yüz havlularınız ile, ayrıca yataklarınız hazırlanmış şekilde size teslim edilmektedir. Sadece kendi özel eşyalarınızı, plaj havlularınızı, yiyecek- içecek alışverişinizi getirmeniz yeterli olacaktır.

Villa'da sizden başka kimse olmayacak. Villalarımız özel havuzlu ve bahçelidir. Kiralama süresi boyunca sadece size aittir.

Kiralamış olduğunuz villa veya apart size temiz bir şekilde teslim ediliyor. Sonrasında çıkış temizliği yapılıyor.
14 gecelik ve daha fazla kiralama yapılırsa haftalık olarak ara temizlik hizmeti veriliyor. Bunlar fiyata dahil hizmetlerdir.

Havuzu korunaklı villa havuzun dışarıdan kimsenin göremeyeceği şekilde etrafının kapatılması demektir. Yani villanın etrafı taş duvarla örülmüş yada kalın branda veya çitle kapatılmıştır. Bu sayede villanın havuzunda veya bahçesinde sizi kimse rahatsız edemeyecektir.

Ödemeyi kredi kartı veya havale yöntemiyle yapabilirsiniz.

Villada temel mutfak gereçleri olarak bulunanlar;
Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, kettle, kişi sayısına yetecek kadar çatal, bıçak, tabak, bardak vs. bulunmaktadır.
Salonda: Lcd Tv, koltuk takımı, yemek masası vs. bulunmaktadır.
Odalarda : Kişi sayısına yetecek kadar yatak, çarşaf, yastık, banyo havlusu ve yüz havlusu bulunmaktadır.
Dışarda : Size özel havuz, bahçe ve mangal alanı bulunmaktadır.